с. Нові Петрівці,
вул. Вишгродська, 155
подивитись на карті

Пн-Нд: 10:00 - 22:00 +38 068 717 08 00
UA RU
Обрати інший ресторан
Головна Обслуговування З чого почати планувати весілля?

З чого почати планувати весілля?

Яка радісна новина, молоді люди вирішили одружитися. Тепер вони не просто закохана парочка, а вже наречений з нареченою. Пропозицію зроблено – пора планувати весілля. Здається, що нічого складного в цьому немає. Як би не так, тільки справа доходить до конкретних дій всі губляться і не можуть скласти чіткий план дій.

Визначитися з датою весільної церемонії

Багато пар хочуть провести дату реєстрації шлюбу на красиве поєднання чисел, наприклад, 07. 07. 07 або на дату першого знайомства, поцілунку і інших пам’ятних подій. Такі числа, особливо красиві числові поєднання потрібно бронювати в РАГСі заздалегідь, мінімум за півроку, тому що бажаючих швидше за все виявиться багато. Не забудьте подивитися за календарем, на який день тижня випадає числа. Це може виявитися серединою тижні, ваші гості не зрадіють гуляти на святі після трудового дня. Варто задуматися чи не перенести дату одруження або розділити реєстрацію і урочисту частину на різні дні.

Підрахувати приблизну кількість гостей

Для складання списку гостей потрібно виділити мінімум один вільний вечір, продумати кого з родичів і друзів наречений з нареченою хотіли б запросити. Часи, коли на весілля кликали всіх можливих родичів і хороших знайомих минули. Сьогодні молодята все більше віддають перевагу бачити на своєму святі тільки близьких і справді рідних серцю людей. Візьміть блокнот і обміркуйте, кого б вам було б приємно бачити, при відсутності кого з рідних ви б навіть засмутилися – ці люди повинні йти першими в списку. А вже запрошувати чи ні далеких родичів і людей, до яких вам байдуже – це вже вирішувати тільки нареченому з нареченою.

Визначити максимум весільного бюджету

З розподілом весільного бюджету завжди відбувається плутанина, якщо він повністю не розпланований. Для початку потрібно визначити максимальну суму, яку наречений з нареченою і їх батьки готові віддати за весілля. Визначившись з максимумом, потрібно прикинути приблизно, округляючи в більшу сторону, скільки обійдеться банкет. Уявити суму, яку молоді готові будуть віддати за весільну сукню і костюм. Не забуваємо, всі суми беремо максимальні. Вище цієї суми, ми вже не готові платити. З початку записуємо всі приблизні витрати на необхідні речі: банкет, реєстрацію, костюми, алкоголь, торт, машини, підрядників, то, без чого не можна буде обійтися. Решту суми можна розподіляти на шоу-програму, розваги, прикраси і додаткові милі серцю, але не необхідні речі.

Концепція весілля

Зазвичай починаючи планувати весілля, багато пар вже знають приблизну стилістику весілля. Тепер, починаючи підготовку до урочистості, вже потрібно узгоджувати концепцію свята. Можливо наречений і наречена мріють про різні весілля і потрібно вперше ще до початку сімейного життя приходити до компромісу. Визначивши спрямованість, починаємо думати про деталі і основні риси. Продумуємо колірну гамму, декор та інші дрібниці.

Це тільки початкові необхідні начерки. Ідеально все спланувати не можна, все одно в процесі виникнуть задачі. Без навіть приблизного плану заходу їх виявиться в рази більше.