с. Нові Петрівці,
вул. Вишгродська, 155
подивитись на карті

Пн-Нд: 10:00 - 22:00 +38 068 717 08 00
UA RU
Обрати інший ресторан
Головна Обслуговування Секрети пошуку ресторану на весілля

Секрети пошуку ресторану на весілля

Весілля – один з найважливіших днів у житті людини. Спогади про нього залишаються в пам’яті на довгі роки. Тому дуже важливо провести ретельну підготовку до свята, врахувати все до деталей, щоб у молодят і гостей залишилися тільки приємні емоції. Важливий етап при плануванні події – вибір ресторану для проведення банкету. Визначаючись із місцем проведення застілля, потрібно звернути увагу на багато нюансів.

Розташування

В ресторан приїде безліч гостей, найманих працівників, молодята. Зважайте на те, як вони будуть добиратися до місця: на особистих автомобілях, громадському транспорті або на замовленому трансфері. Подумайте, як люди будуть їхати після завершення свята вночі.

Парковка

Цей момент важливий для тих гостей, які приїдуть на весілля на особистому автомобілі. Питання надання паркувальних місць потрібно обговорити з адміністратором ресторану ще на етапі планування з метою уникнення можливих непередбачених ситуацій.

Місткість залу

Важливо підібрати приміщення для святкування, де з комфортом помістяться всі ваші гості. Враховуйте не тільки місця за столом, а й простір для танців і проведення розваг. Запрошеним має бути просторо в залі.

Організація банкету

Свято має бути розплановане до дрібниць: сервіровка, оформлення залу, розташування столів, розсадження гостей, декор столів і залу, столові прибори. Обговоріть з адміністраторами заздалегідь, як буде організований банкет. Уточніть кількість офіціантів, які будуть обслуговувати гостей.

Меню

Крім оформлення залу важливо продумати, чим ви будете пригощати гостей. Їжа повинна бути смачною, універсальної, бути красиво подана – святково. Обговоріть з адміністратором особливості подачі частування, заздалегідь уточніть ціни і домовтеся про остаточну вартість банкету (краще зафіксувати суму в договорі).

Зона для танців, ігор, дитячих розваг

На кожному весіллі повинен бути танцпол. Перший танець молодих – гарна традиція, якою не варто нехтувати. А після рясної їжі і випивки гостям теж захочеться потанцювати, отже приміщення повинно бути призначене для цього. Для літніх гостей повинні бути передбачені місця для відпочинку, звідки буде видно, що відбувається на танцполі. Важливо облаштувати дитячий куточок, щоб гості з малюками могли відпочити і залишити свою дитину в спеціально відведеній зоні з іграшками або вихователем.

Відгуки інших гостей

Ознайомтеся з відгуками про ресторан. З них ви дізнаєтеся більше, ніж від адміністраторів. Розпитайте знайомих, поцікавтеся їх враженням від відвідування закладу, почитайте тематичні форуми в інтернеті.

Режим роботи

Заздалегідь обговоріть з адміністратором час проведення банкету. Зазвичай ресторани завершують роботу о 00:00. Обговоріть заздалегідь, чи можна продовжити застілля, якщо гості ще не розійдуться до закриття.

Стиль оформлення закладу

Інтер’єр кожного ресторану зазвичай витриманий в певному стилі. Подумайте, чи підходить оформлення залу до вашого свята, як його можна поліпшити, що додати. Оптимальний варіант – універсальне приміщення зі світлим ремонтом. Його можна прикрасити за своїм смаком і організувати будь-яке тематичне весілля.

Привілеї для молодят

Часто ресторани передбачають бонуси для молодих – знижку на торт, безкоштовний номер в готелі на території закладу, безкоштовне прикрашення залу і т.д. Поцікавтеся заздалегідь у адміністратора про наявність таких можливостей.

Дотримуйтесь рекомендацій по вибору ресторану і ваше свято пройде на вищому рівні.