с. Нові Петрівці,
вул. Вишгродська, 155
подивитись на карті

Пн-Нд: 10:00 - 22:00 +38 068 717 08 00
UA RU
Обрати інший ресторан
Головна Обслуговування Фуршет в офісі: як провести свято на роботі

Фуршет в офісі: як провести свято на роботі

Висока завантаженість і щільний графік – це не перешкода для організації корпоративних свят. Ніщо так не зближує колектив, як спільне застілля. Після релаксації ефективність діяльності співробітників підвищується, так що потрібно знаходити час для радості і веселощів, тим більше привід для цього завжди знайдеться!

Необов’язково організовувати похід з колегами в ресторан, оскільки підготувати багатий стіл можна і на роботі. Для цього варто замовити банкет в офіс з доставкою, звернувшись в спеціалізовану компанію. В її арсеналі широкий асортимент сетів і фуршетних страв.

Кейтеринг – зручний спосіб провести святкування на вищому рівні

Переваги послуги, яка стає все більш популярною, безліч:

  1. Практичність і зручність. Після будь-якого свята залишається гора посуду, бажання мити яку зовсім ні у кого немає. Використання одноразових контейнерів і боксів, їстівних тарталеток позбавляє цієї проблеми. Від оригінальних невеликих канапе залишаються тільки шпажки. Основа фуршетного столу – закуски, до яких навіть виделки не потрібні.
  2. Презентабельність. Одна з умов створення приємної атмосфери – вишукано сервірований стіл. Для красивої подачі їжі важливо використовувати декоративні елементи, стильні столові прибори.
  3. Величезний вибір страв. Асортимент фуршетних наборів безмежний, кожен співробітник знайде для себе щось смачне. Серед найбільш поширених варіантів – міні бургери для фуршету, колекції сирних канапе, брускетти, міні чіабатти з різними доповненнями, асорті тарталеток і порційних рулетів, класичний начос. Окрема історія – десерти. Кожну з позицій можна замовити в будь-якій кількості. Голодним не залишиться ніхто!
  4. Економія часу. При виборі відповідного закладу піде чимало сил і часу. Офісний фуршет не доставляє зайвих проблем, виключається необхідність поїздки, відпочивати і веселитися можна починати після закінчення робочого дня.

Ще один плюс – прийнятні ціни. Клієнтам при необхідності замовити фуршет надається можливість включити в сет те, що хочеться, а значить, сформувати набір за власними смаковими уподобаннями. Так вдається спланувати бюджет майбутнього заходу заздалегідь.

Не можна не відзначити зручність прив’язки часу проведення вечірки до офісного графіка. Після узгодження часу проведення заходу з керівним персоналом, зробити замовлення на доставку їжі може, як один з його представників, так і хтось із працівників.

Серед приводів скористатися кейтерингом не тільки дні народження і професійні свята. Обов’язково потрібно організувати фуршетний стіл після укладення вигідних угод.

Чим серйозніше привід, тим краще потрібно його відзначити! Тому для таких випадків у кейтерингових фірм є козир – можна замовити банкет. Завдяки високому сервісу все пройде бездоганно.