с. Нові Петрівці,
вул. Вишгродська, 155
подивитись на карті

Пн-Нд: 10:00 - 22:00 +38 068 717 08 00
UA RU
Обрати інший ресторан

Ресторан для весілля

«Бістро Пекаря» Межигір'я

Хочете, щоб підготовка до весілля перетворилася в приємний клопіт? Наша команда вміє організовувати ідеальні свята. Чому саме наш заміський ресторан для весілля під Києвом підійде вам, зараз дізнаєтеся. Ось три факти, про які ви зобов’язані знати перед тим, як замовити весільний банкет в ресторані.

  1. Казкові локації. Що залишається після весілля на все життя? Так, кохання, обручки і ​​фото. Чудові локації та красива територія – все для вас!
  2. Різні банкетні зали. У нас ви легко підберете зал для потрібної кількості гостей. Шукайте ресторан для маленького весілля 10, 15, 20 чоловік? Відмінною пропозицією в теплу пору стане окрема альтанка, де можна розмістити від 6 до 15 гостей. Або камінний зал на 15 гостей.
    Якщо вас цікавить ресторан для весілля за містом на 20, 30 і до 100 чоловік – запропонуємо вам зали на 40 або 70 гостей. Всього є три зали і літня тераса на 50 гостей. Загальна кількість посадочних місць в ресторані становить 130, на літній терасі – 120. Сам ресторан всередині виглядає чудово: гармонійне поєднання дерева і металу, вишукана сервіровка, багато квітів і приємне м’яке світло.
  3. З любов’ю до дітей. Величезна територія двору, безпечний спортивний майданчик, ігрова кімната та ціла команда веселих аніматорів.

Гарний і затишний ресторан для весілля з виїзною церемонією на природі за Києвом – «Бістро Пекаря» Межигір’я!

Оренда ресторану для весілля: що потрібно обов’язково врахувати?

Щоб вигідно зняти ресторан для проведення весілля, потрібно дізнатися:

  • Особливості меню. Якщо ви хочете здивувати гостей ексклюзивними стравами або напоями, приходьте відразу в заміський ресторан «Бістро Пекаря» – Межигір’я. Наша родзинка – аргентинський гриль. М’ясо, приготоване за цією технологією, дуже смачне і ніжне. Також є приємна новина для поціновувачів якісного вина: у винній кімнаті ви знайдете вишукані вина від світових виробників.
  • Параметри. Хороший ресторан для весілля з окремим залом на 10, 20, 30, 40, 80 і 100 чоловік – це довгий і ретельний пошук. Але ви вже успішно вирішили це питання. Залишилося дізнатися ще деякі деталі, щоб переконатися в правильному виборі. Загальна площа території 1231 кв. м, самого ресторану – 472,3 кв. м, загальна площа залів – 250 кв. м. Висота стелі на першому поверсі – 3 метри, на другому – 4 метри.
  • Додаткові послуги. Йдеться про виїзний кейтеринг для весілля.

Ми пишаємося тим, що кращий ресторан для камерного весілля в Київській області – це «Бістро Пекаря» біля парку «Межигір’я». І сказали нам про це – щасливі молодята!

ВАРІАНТИ РОЗМІЩЕННЯ В РЕСТОРАНІ НА ВЕСІЛЛЯ